WEIDMULLER SL 7.62HP/04/180LF 3.2 SN OR BX Wtyki PCB (złącza płyty), 7.62 mm, Liczba biegunów: 4, kąt odejścia: 180° 1141220000 /42szt./
WEIDMULLER SL 7.62HP/04/180LF 3.2 SN OR BX Wtyki PCB (złącza płyty), 7.62 mm, Liczba biegunów: 4, kąt odejścia: 180° 1141220000 /42szt./ (1141220000)
Cena:
7,91
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
7,91
Do ulubionych
Opis produktu: WEIDMULLER SL 7.62HP/04/180LF 3.2 SN OR BX Wtyki PCB (złącza płyty), 7.62 mm, Liczba biegunów: 4, kąt odejścia: 180° 1141220000 /42szt./
Parametry techniczne: WEIDMULLER SL 7.62HP/04/180LF 3.2 SN OR BX Wtyki PCB (złącza płyty), 7.62 mm, Liczba biegunów: 4, kąt odejścia: 180° 1141220000 /42szt./
Parametr Wartość
Długość pinów 3.2 mm
Kąt płytka drukowana / wtyk 90° (pionowo do góry)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor obudowy Pomarańczowy
Liczba biegunów 4
Liczba torów stykowych 1
Materiał elementu izolacyjnego Tworzywo termoplastyczne
Materiał pokrycia styków Cyna
Model złącza wtykowego Stałe złącze
Napięcie znamionowe 500 V
Odstępy między stykami 7.62 mm
Odstępy między złączami 7.62 mm
Prąd znamionowy In 25 A
Rodzaj banderolowania Inne
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Złącze THR
Rodzaj styku Pin/sztyft
Sposób mocowania Lutowanie
Sposób mocowania PCB Inne
Stopień zanieczyszczenia 2
Typ ochronnika przepięciowego II
Zakres temperatur pracy 100 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 6 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER SL 7.62HP/04/180LF 3.2 SN OR BX Wtyki PCB (złącza płyty), 7.62 mm, Liczba biegunów: 4, kąt odejścia: 180° 1141220000 /42szt./