Polecane
Cena: |
324,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
324,00 |
zł netto |
Cena: |
398,52 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
398,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: iTECH M2 302 M AT W Oprawa awaryjna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 2 W |
| Numer RAL obudowy | 9003 |
| Rodzaj/technologia akumulatora | Inne |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK06 |
| Długość | 195 mm |
| Funkcja | Oświetlenie drogi ewakuacyjnej |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne przezroczyste |
| Nominalny czas działania | 3 - 3 h |
| Przystosowany do sterowania bezprzewodowego | nie |
| Rodzaj akumulatora | Inne |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Sposób montażu | Montaż powierzchniowy / do wbudowania |
| Stopień ochrony (NEMA) | 2 |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 245 lm |
| Szerokość | 185 mm |
| Średnica wbudowania | 155 mm |
| Średnica zewnętrzna | 171 mm |
| Temperatura barwowa | 5500 - 6000 K |
| Wyposażenie monitorujące | Automatyczny test samoczynny |
| Wysokość/głębokość | 70 mm |
| Wysokość/głębokość wbudowania | 50 mm |
| Z piktogramem | nie |
| Zasilanie | Własna bateria |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
datasheet_en_TM-IT.M2ATM360W -
m/download/20132631/datasheet-en-tm-it-m2atm360w.pdf [377.47 kB]
datasheet_pl_TM-IT.M2ATM360W -
m/download/20132632/datasheet-pl-tm-it-m2atm360w.pdf [378.50 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. ul. Morawica 355 32-084 Morawica
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o. ul. Morawica 355 32-084 Morawica
Produkty z tej samej kategorii co iTECH M2 302 M AT W Oprawa awaryjna
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135