Polecane
Cena: |
67,32 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
67,31 |
zł netto |
Cena: |
82,80 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
82,79 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa sodowa NAV-E 150W SUPER 4Y E40 12X1 7EG 35 35 4052899418226 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | F |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 161 kWh |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Kształt bańki | Elipsoidalny |
| Moc źródła światła | 150 W |
| Oświetlenie roślin | nie |
| Skuteczność świetlna | 113 lm/W |
| Strumień świetlny | 17000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 32000 h |
| Średnica | 76 mm |
| Temperatura barwowa | 2000 K |
| Trzonek | E40 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 20-39 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
| Zamiennik lamp rtęciowych | nie |
Pliki do pobrania
asset_13031891.pdf [2022-11-14 11:18, 21.09 kB]
asset-13039047 -
m/download/23054805/asset-13039047.pdf [41.71 kB]
asset-13042713 -
m/download/23054803/asset-13042713.pdf [173.31 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135