Polecane
Cena: |
29,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
29,76 |
zł netto |
Cena: |
36,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Lampa sodowa E27 70W 2000K 70W NAV-T SUPER 4052899415416 LEDVANCE
EAN | 4052899415416 |
Kod produktu | 4052899415416 |
Barwa światła | 2000 K |
Strumień świetlny | 6600 lm |
Trzonek | E27 |
Ilość w opakowaniu | 12/1 |
Źródło światła | Lampa sodowa |
Średnica | 36 mm |
Długość | 156 mm |
Skuteczność świetlna | 93 lm/W |
Moc | 70 W |
Zastosowanie | W oświetleniu zewnętrznym i wewnętrznym |
Opis | Wymaga zastosowania dodatkowego układu zasilającego przeznaczonego do wysokoprężnych lamp sodowych |
Parametry techniczne: Lampa sodowa E27 70W 2000K 70W NAV-T SUPER 4052899415416 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 77 kWh |
| Długość całkowita | 155 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Moc źródła światła | 70 W |
| Oświetlenie roślin | nie |
| Skuteczność świetlna | 91 lm/W |
| Strumień świetlny | 6400 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 30000 h |
| Średnica | 36 mm |
| Temperatura barwowa | 2000 K |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 20-39 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | tak |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | tak |
| Zamiennik lamp rtęciowych | nie |
Pliki do pobrania
asset_13031884.pdf [2022-11-14 11:18, 21.14 kB]
asset-13039047 -
m/download/23049309/asset-13039047.pdf [41.71 kB]
asset-13042713 -
m/download/23049307/asset-13042713.pdf [173.31 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135