Wspornik, LED 240V AC - pomarańczowa EAHI-240A-A 004771505 ETI
Wspornik, LED 240V AC - pomarańczowa EAHI-240A-A 004771505 ETI (004771505)
10 dni
Stan magazynowy producenta
194 SZT
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Wspornik, LED 240V AC - pomarańczowa EAHI-240A-A 004771505 ETI
Parametry techniczne: Wspornik, LED 240V AC - pomarańczowa EAHI-240A-A 004771505 ETI
Parametr Wartość
Napięcie znamionowe Ue przy AC 50 Hz 192 - 264 V
Kolor lampy Pomarańczowy
Z wbudowaną diodą tak
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Wspornik, LED 240V AC - pomarańczowa EAHI-240A-A 004771505 ETI