Polecane
Cena: |
14,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,76 |
zł netto |
Cena: |
17,24 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Szyny Łączeniowe 16 Mm2 - Bis1-16-13 Przył. Sztyftowe 404926 LEGRAND
Szyny łączeniowe do zasilania aparatów modułowych- Napięcie zasilania 230/400 V~Szyny łączeniowe o przekroju 16 mm2Przyłączenie sztyftowe- Długość w modułach 17,5 mm: 13- Wykonanie: 1-biegunowe- Produkt: BIS1-16-13
Parametry techniczne: Szyny Łączeniowe 16 Mm2 - Bis1-16-13 Przył. Sztyftowe 404926 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw | 1.92 kA |
| Długość | 220 mm |
| Do liczby urządzeń | 13 |
| Do urządzeń z torem N | tak |
| Do urządzeń ze stykami pomocniczymi | nie |
| Kolor | Inne |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba faz | 1 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 400 V |
| Możliwość przycięcia na wymiar | tak |
| Przekrój | 16 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Inne |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 13 |
| Wielkość odstępów | 17.7 mm |
| Z izolacją | tak |
| Znamionowe napięcie udarowe | 2 kV |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 63 A |
| Znamionowy warunkowy prąd zwarciowy Iq | 0.63 kA |
Pliki do pobrania
F04448EN-01 -
m/download/22652828/f04448en-01.pdf [1.00 MB]
LGRP-00985-V02.01-EN -
m/download/22652832/lgrp-00985-v02-01-en.pdf [601.13 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Szyny Łączeniowe 16 Mm2 - Bis1-16-13 Przył. Sztyftowe 404926 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135