Polecane
Cena: |
1668,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 519,45 |
zł netto |
Cena: |
2051,69 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 868,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zestaw 2 Ścian Bocznych Altis 1200x600 047268 LEGRAND
Altis™ szafy metalowe do składaniaZestaw 2 ścian bocznych RAL 7035- Dostarczane ze śrubami mocującymi- Do szaf o wymiarach:wysokość: 1200 mmgłębokość: 600 mm
Parametry techniczne: Zestaw 2 Ścian Bocznych Altis 1200x600 047268 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7035 |
| Głębokość montażowa w szafie | 600 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Stal |
| Rozstaw (rozmiar rastra) | 600 mm |
| Szerokość | 564 mm |
| Wykończenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Wysokość | 1173 mm |
| Z wejściem kablowym | nie |
| Z zamkiem | nie |
| Zastosowanie jako ściana boczna | tak |
| Zastosowanie jako ściana tylna | nie |
Pliki do pobrania
F00710EN-08 -
m/download/22638857/f00710en-08.pdf [4.24 MB]
LGRP-00279-V01.01-EN -
m/download/22638859/lgrp-00279-v01-01-en.pdf [984.25 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Zestaw 2 Ścian Bocznych Altis 1200x600 047268 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135