Polecane
Cena: |
14,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,24 |
zł netto |
Cena: |
18,04 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Gniazdo K45 z uziemieniem 16A/230V szybkozłączki czysta biel K22/9 KONTAKT
| Seria | K45 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | plakietka teleinformatyczna |
| Kolor | szary grafit |
| Typ produktu | pokrywa |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Wysokość produktu | 45mm |
| Szerokość produktu | 22.5mm |
| Głębokość produktu | 15mm |
| Głębokość wbudowania | 15mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436036345 |
| Waga jedn. | 0.007kg |
| EAN13 opak. | 8426436036345 |
| Wys. opak. zbiorczego | 7.2cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 7.2cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 10.5cm |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Sposób montażu | pionowy, zatrzaski |
| Wymiary montażowe | 45 × 22.5mm |
| Cechy | pojedyncza, bez osłon, płaska |
| Liczba modulów | 1 |
| Typ wkładów | ORTRONICS |
| Liczba jednostek | 1 |
Parametry techniczne: Simon Connect Gniazdo K45 z uziemieniem 16A/230V szybkozłączki czysta biel K22/9 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Model | Ze stykiem ochronnym (SCHUKO) |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób montażu | Do wbudowania |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
6619,K22_9 -
m/download/23628204/6619-k22-9.pdf [45.05 kB]
2017_UES0052 -
m/download/23645378/2017-ues0052.pdf [1.85 MB]
atest_hig_221220PZH_K45 -
m/download/23651775/atest-hig-221220pzh-k45.pdf [468.30 kB]
atest_hig_221220PZH_korytaPVC -
m/download/23651776/atest-hig-221220pzh-korytapvc.pdf [463.74 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Gniazdo K45 z uziemieniem 16A/230V szybkozłączki czysta biel K22/9 KONTAKT
Osoby, które kupiły produkt Simon Connect Gniazdo K45 z uziemieniem 16A/230V szybkozłączki czysta biel K22/9 KONTAKT kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135