Polecane
Cena: |
61,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
57,59 |
zł netto |
Cena: |
75,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
70,84 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Ramka 4-modułowa do puszki SBM450 z pokrywą 8x K45 szary grafit SBMT402/14 KONTAKT
| Seria | CIMA PRO |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka obudowy z pokrywą |
| Kolor | szary grafit |
| Stopień ochrony IP | IP40 |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Wysokość produktu | 162mm |
| Szerokość produktu | 295mm |
| Głębokość produktu | 50mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436038738 |
| Waga jedn. | 0.505kg |
| EAN13 opak. | 8426436038738 |
| Wys. opak. zbiorczego | 5.5cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 16.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 29.6cm |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Sposób montażu | podtynkowy, poziomy, przykręcany, ścienny |
| Kolor RAL (zbliżony) | RAL 7021 |
| Ilość modułów K45 | 8× K45 |
| Ilość modułów CIMA | 4× CIMA |
| Kolor klapki | dymna |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon Connect Ramka 4-modułowa do puszki SBM450 z pokrywą 8x K45 szary grafit SBMT402/14 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Antracyt |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
6233,SBMT402_14 -
m/download/23627524/6233-sbmt402-14.pdf [44.79 kB]
PQ51-PL -
m/download/23646758/pq51-pl.pdf [597.74 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Ramka 4-modułowa do puszki SBM450 z pokrywą 8x K45 szary grafit SBMT402/14 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135