OZ-500 7X0.5 QMM KABEL ELAST.300/500V ŻYŁY CZARNE NUM.
OZ-500 7X0.5 QMM KABEL ELAST.300/500V ŻYŁY CZARNE NUM. (10010)
Cena:
6,54
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Nasz stan magazynowy
0 m
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: OZ-500 7X0.5 QMM KABEL ELAST.300/500V ŻYŁY CZARNE NUM.
Parametr Wartość
Dopuszczalna temperatura otoczenia kabla dla połączeń ruchomych [°C] 80
Dopuszczalna temperatura otoczenia kabla ułożonego na stałe [°C] 80
Ekran na wiązkach 0
Ekran wspólny 0
Identyfikacja żył Cyfry
Izolacja żyły PVC
Klasa żyły Klasa 5 = giętki
kolor Szary
Liczba żył 7
Materiał powłoki zewnętrznej PVC
Napięcie znamionowe U [V] 500 V
Nierozprzestrzeniający płomienia Zgodnie z EN 60332-1-2
Niska emisja dymów (zgodnie z EN 61034-2) Nie
Przybliżona średnica zewnętrzna [mm] 6.9 mm
Znamionowy przekrój żyły [mm2] 0.5 mm?