Opis produktu: Korytko kablowe 50x60mm Grubość 1,00 mm 3mb KGJ/KCJ50H60/3 160624 BAKS
Podana cena jest za 1mb, nie za sztukę. 1szt = 2mb,3mb, itd…(w zależności od produktu). Grubość blachy: 1,00 mm
Parametry techniczne: Korytko kablowe 50x60mm Grubość 1,00 mm 3mb KGJ/KCJ50H60/3 160624 BAKS
| Ciężar | 1.25 kg/m |
| Długość | 3000 mm |
| Gatunek materiału | Inne |
| Grubość materiału | 1 mm |
| Przekrój użyteczny | 2900 mm² |
| Stal nierdzewna, wytrawiona | nie |
| System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru | nie |
| Szerokość | 50 mm |
| Układ otworów montażowych NATO | nie |
| Wysokość | 60 mm |
BAKS-TM -
m/download/19870062/baks-tm.pdf [273.23 kB]
BAKS-TM-BS-EN -
m/download/19870063/baks-tm-bs-en.pdf [139.83 kB]
Certyfikat-i-raport-VDE-ciągłość-elektryczna-koryt-drabin-i-ceowników-EN_DE -
BAKS_14001_Certyfikat_PL -
m/download/19870065/baks-14001-certyfikat-pl.pdf [166.27 kB]
BAKS_9001_Certyfikat_PL -
m/download/19870066/baks-9001-certyfikat-pl.pdf [166.55 kB]
Atest-Higieniczny -
m/download/19870067/atest-higieniczny.pdf [1.89 MB]
Deklaracja-Zgodnosci-UE-nr-1_23-CE-standard-PN-EN.-PL -
m/download/19870068/deklaracja-zgodnosci-ue-nr-1-23-ce-standard-pn-en-pl.pdf [138.09 kB] Produkty z tej samej kategorii co Korytko kablowe 50x60mm Grubość 1,00 mm 3mb KGJ/KCJ50H60/3 160624 BAKS