Szyna łączeniowa widełkowa 3P 100A 16mm2 (12 mod.) IZ16/3F/12 002921061 ETI
Szyna łączeniowa widełkowa 3P 100A 16mm2 (12 mod.) IZ16/3F/12 002921061 ETI (002921061)
0 SZT
24h
Stan magazynowy producenta
Do ulubionych
Opis produktu: Szyna łączeniowa widełkowa 3P 100A 16mm2 (12 mod.) IZ16/3F/12 002921061 ETI
Parametry techniczne: Szyna łączeniowa widełkowa 3P 100A 16mm2 (12 mod.) IZ16/3F/12 002921061 ETI
Parametr Wartość
Długość 210 mm
Liczba faz 3
Przekrój 16 mm²
Rodzaj połączenia elektrycznego Widełkowe
Wielkość odstępów 17.8 mm
Z izolacją tak
Znamionowy prąd ciągły Iu 100 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Szyna łączeniowa widełkowa 3P 100A 16mm2 (12 mod.) IZ16/3F/12 002921061 ETI
Osoby, które kupiły produkt Szyna łączeniowa widełkowa 3P 100A 16mm2 (12 mod.) IZ16/3F/12 002921061 ETI kupiły także