Szyna łączniowa widełkowa 1P 100A 16mm2 (12mod.) IZ16/1F/12/L zagięta 002921060 ETI
Szyna łączniowa widełkowa 1P 100A 16mm2 (12mod.) IZ16/1F/12/L zagięta 002921060 ETI (002921060)
10 dni
Stan magazynowy producenta
92 SZT
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Szyna łączniowa widełkowa 1P 100A 16mm2 (12mod.) IZ16/1F/12/L zagięta 002921060 ETI
Parametry techniczne: Szyna łączniowa widełkowa 1P 100A 16mm2 (12mod.) IZ16/1F/12/L zagięta 002921060 ETI
Parametr Wartość
Długość 210 mm
Liczba faz 1
Przekrój 16 mm²
Rodzaj połączenia elektrycznego Widełkowe
Z izolacją tak
Znamionowy prąd ciągły Iu 100 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Szyna łączniowa widełkowa 1P 100A 16mm2 (12mod.) IZ16/1F/12/L zagięta 002921060 ETI