Szyna łączeniowa widełkowa 1P 100A 16mm2 (36 mod.) IZ16/1F/36/SVT 002921073 ETI
Szyna łączeniowa widełkowa 1P 100A 16mm2 (36 mod.) IZ16/1F/36/SVT 002921073 ETI (002921073)
10 dni
Stan magazynowy producenta
39 SZT
Do ulubionych
Opis produktu: Szyna łączeniowa widełkowa 1P 100A 16mm2 (36 mod.) IZ16/1F/36/SVT 002921073 ETI
Parametry techniczne: Szyna łączeniowa widełkowa 1P 100A 16mm2 (36 mod.) IZ16/1F/36/SVT 002921073 ETI
Parametr Wartość
Długość 1000 mm
Liczba faz 1
Przekrój 16 mm²
Rodzaj połączenia elektrycznego Widełkowe
Wielkość odstępów 27 mm
Z izolacją tak
Znamionowy prąd ciągły Iu 100 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Szyna łączeniowa widełkowa 1P 100A 16mm2 (36 mod.) IZ16/1F/36/SVT 002921073 ETI