Szyna łączniowa widełkowa 3P 100A 16mm2 (12mod.) IZ16/3F/12/STV 002921072 ETI
Szyna łączniowa widełkowa 3P 100A 16mm2 (12mod.) IZ16/3F/12/STV 002921072 ETI (002921072)
10 dni
Stan magazynowy producenta
43 SZT
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Szyna łączniowa widełkowa 3P 100A 16mm2 (12mod.) IZ16/3F/12/STV 002921072 ETI
Parametry techniczne: Szyna łączniowa widełkowa 3P 100A 16mm2 (12mod.) IZ16/3F/12/STV 002921072 ETI
Parametr Wartość
Długość 210 mm
Liczba faz 3
Przekrój 16 mm²
Rodzaj połączenia elektrycznego Widełkowe
Wielkość odstępów 27 mm
Z izolacją tak
Znamionowy prąd ciągły Iu 100 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Szyna łączniowa widełkowa 3P 100A 16mm2 (12mod.) IZ16/3F/12/STV 002921072 ETI