Polecane
Cena: |
151,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
151,59 |
zł netto |
Cena: |
186,46 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
186,46 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Valena Gniazdo 1Xrj45 Kat 6 Stp Bp Krem 774144 LEGRAND
Mechanizmy Valena- Mechanizm wyposażony w plakietkę, możliwość montażu ramki- Montaż za pomocą wkrętów lub pazurków- Szybkie przyłączanie kabli - bez potrzeby stosowania narzędzi- Styki oznaczone dwubarwnym kodemGniazdka informatyczneKat. 6 STP - montaż za pomocą wkrętów- Gniazdo 1 x RJ 45 kat. 6 STP- Kolor kremowy
Parametry techniczne: Valena Gniazdo 1Xrj45 Kat 6 Stp Bp Krem 774144 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 1013 |
| Do liczby gniazd/złączy | 1 |
| Głębokość osprzętu | 36 mm |
| Gniazda ekranowane | tak |
| Kanał instalacyjny | nie |
| Kategoria | 6 |
| Kierunek wylotu | Skośny |
| Kodowane mechanicznie | nie |
| Kodowanie kolorem | tak |
| Kolor | Beżowy |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Montaż natynkowy | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Oddzielny uchwyt kablowy odciążający | nie |
| Odizolowane połączenia uziemiające | nie |
| Puszka podłogowa / montaż podpodłogowy | nie |
| Rodzaj złącza wtykowego | RJ45 8(8) |
| Sposób mocowania | Śrubowy |
| Sposób montażu połączenia ekranowanego | Inne |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Zacisk nożowy IDC |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Z gniazdami/złączami | tak |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
| Z polem tekstowym | nie |
Pliki do pobrania
25.002.2010[1].pdf [2022-09-14 13:10, 185.08 kB]
dane_techniczne_078506129d[1].pdf [2022-09-14 13:11, 1.55 MB]
kg817[1].pdf [2022-09-14 13:10, 1.68 MB]
078506129D -
m/download/22643941/078506129d.pdf [1.55 MB]
LGHARNCWJS -
m/download/22643943/lgharncwjs.pdf [79.57 kB]
LGOMIKWIRW -
m/download/22643944/lgomikwirw.pdf [79.62 kB]
LGQEVPNZFI -
m/download/22643945/lgqevpnzfi.pdf [79.94 kB]
LGRP-01995-V01.01-EN -
m/download/22643946/lgrp-01995-v01-01-en.pdf [1.11 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Valena Gniazdo 1Xrj45 Kat 6 Stp Bp Krem 774144 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135