Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 133,82 zł brutto
Twoja cena 92,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 41,64 zł brutto
Twoja cena 28,32 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 851,16 zł brutto
Twoja cena 544,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 479,70 zł brutto
Twoja cena 409,35 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 54,71 zł brutto
Twoja cena 54,71 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 20,66 zł brutto
Twoja cena 13,23 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 184,01 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 306,27 zł brutto
Twoja cena 204,19 zł brutto
Do koszykaCena: |
31,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,89 |
zł netto |
Cena: |
39,22 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,22 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
5 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica podtynkowa 1x12 IP40 SRp-12 2.3 OPATÓWEK
| Tworzywo ABS | Plombowanie | ||
| STABILNOŚĆ pracy | ODPORNOŚĆ na uderzenia |
Parametry techniczne: Rozdzielnica podtynkowa 1x12 IP40 SRp-12 2.3 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9003 |
| Z płytą montażową | tak |
| Głębokość | 74 mm |
| Głębokość wbudowania | 74 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 71 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 1 |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Przycisk |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość | 298 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | tak |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | tak |
| Wysokość | 190 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
2.3.pdf [2022-03-04 12:00, 265.89 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica podtynkowa 1x12 IP40 SRp-12 2.3 OPATÓWEK
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
36620brutto |
|
74 SZT |
24h |
|
183 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
28871brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
54 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
88767brutto |
|
12 szt |
24h |
|
21 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
22214brutto |
|
57 SZT |
24h |
|
232 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13129brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
59556brutto |
|
29 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
54164brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
591 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
19980brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
47 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
41370brutto |
|
23 SZT |
24h |
|
134 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18670brutto |
|
15 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
25144brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12561brutto |
|
40 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6892brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
152 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Rozdzielnica podtynkowa 1x12 IP40 SRp-12 2.3 OPATÓWEK kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
423brutto |
|
65 SZT |
24h |
|
7747 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15836brutto |
|
163 szt |
24h |
|
30 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11425brutto |
|
300 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
44807brutto |
|
74 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5848brutto |
|
29 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1136brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
343brutto |
|
81 SZT |
24h |
|
7880 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6398brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
62 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135