Polecane
Cena: |
100,77 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
93,50 |
zł netto |
Cena: |
123,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
115,01 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Kąt Płaski Dlp Listwy Podlogowej 92x20Mm Szary 032802 LEGRAND
Listwy napodłogowe- Zgodne z normą PN-EN 50085-2-2- Do prowadzenia instalacji niskoprądowych i wysokoprądowych po podłodze- Wyposażone w pokrywę- Możliwe zasilanie minikolumn i kolumn- Wykonane z twardego PCWListwa napodłogowa 92 x 20 mm (nr ref. 0328 00)Akcesoria- Kąt płaski
Parametry techniczne: Kąt Płaski Dlp Listwy Podlogowej 92x20Mm Szary 032802 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Numer RAL | 7016 |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Bezhalogenowe | nie |
| Kolor | Antracyt |
| Liczba kanałów | 4 |
| Listwa uszczelniająca | nie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Model samoprzylepny | nie |
| Szerokość | 92 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Z powłoką antypoślizgową | nie |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 60 °C |
Pliki do pobrania
F00387EN-04 -
m/download/22669060/f00387en-04.pdf [378.87 kB]
LGGBQGCOHD -
m/download/22669061/lggbqgcohd.pdf [42.24 kB]
LGRP-01471-V01.01-EN -
m/download/22669062/lgrp-01471-v01-01-en.pdf [563.43 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Kąt Płaski Dlp Listwy Podlogowej 92x20Mm Szary 032802 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135