Polecane
Cena: |
136,87 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
124,67 |
zł netto |
Cena: |
168,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
153,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica Modułowa 1x18 Podtynkowa IP40 Practibox3 /Drzwi Białe/ 401766 LEGRAND
Rozdzielnice wnękowe Practibox³- Zgodność z normami IEC/EN 60670-24 i IEC/EN 62208 pozwalają na utworzenie zestawów zgodnych z normą IEC/EN 61439-3 - Stopień ochrony IP 40 - IK 07 - II klasa ochronności - Materiał samogasnący - Demontowana konstrukcja wsporcza - Wyposażone w listwy przyłączeniowe N i PE Rozdzielnica Practibox³ 1x18 z drzwiami białymi:- 1 rząd - 18 modułów 17,5 mm w rzędzie - Wysokość: 234 mm - Szerokość: 422 mm - Głąbokość podstawy: 85 mm
Parametry techniczne: Rozdzielnica Modułowa 1x18 Podtynkowa IP40 Practibox3 /Drzwi Białe/ 401766 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9003 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | tak |
| Głębokość | 105 mm |
| Głębokość wbudowania | 85 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 85 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 1 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | tak |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Cylinder |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość | 493 mm |
| Szerokość wbudowania | 436 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 18 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Zamknięty |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 288 mm |
| Wysokość wbudowania | 248 mm |
| Z zamkiem | tak |
Pliki do pobrania
9.6108.c.pdf [2022-09-15 08:43, 240.41 kB]
9.6108.cpl.pdf [2022-09-15 08:43, 139.35 kB]
f01895pl_05.pdf [2022-09-15 08:43, 2.32 MB]
kg575.pdf [2022-09-15 08:42, 1.14 MB]
le09548aa_01.pdf [2022-09-15 08:43, 583.34 kB]
practibox3.pdf [2022-09-15 08:43, 9.27 MB]
F01895EN-03 -
m/download/22628624/f01895en-03.pdf [2.00 MB]
F01895EN-06 -
m/download/22628625/f01895en-06.pdf [2.02 MB]
LE06867AA -
m/download/22628626/le06867aa.pdf [452.23 kB]
LE09548AA-01 -
m/download/22628627/le09548aa-01.pdf [596.12 kB]
LGEANDNTHK -
m/download/22628629/lgeandnthk.pdf [141.77 kB]
LGIDIKVKJV -
m/download/22628630/lgidikvkjv.pdf [1,013.56 kB]
LGRP-2015-204-V1-EN -
m/download/22628631/lgrp-2015-204-v1-en.pdf [630.86 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica Modułowa 1x18 Podtynkowa IP40 Practibox3 /Drzwi Białe/ 401766 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135