Polecane
Cena: |
116,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
116,75 |
zł netto |
Cena: |
143,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
143,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: RURA PRZYŁĄCZ.SZTYWNA CZARNA RCV 75/61 06.63
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowe | nie |
| Do instalacji podziemnych | tak |
| Do instalacji w betonie | tak |
| Do ścian pustych | tak |
| Instalacja maszyn i urządzeń | tak |
| Instalacja zewnętrzna | tak |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Polichlorek winylu (PVC) |
| Montaż natynkowy | tak |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Odpowiednie do instalacji na drewnie | tak |
| Odpowiednie do instalacji podpowierzchniowych (wylewka) | tak |
| Podatność na zginanie | Sztywny |
| Powłoka wewnętrzna poślizgowa | nie |
| Średnica wewnętrzna | 61 mm |
| Średnica zewnętrzna | 75 mm |
| Wykonanie trudnopalne | tak |
| Z mufą | nie |
| Zakres temperatur pracy | -45 - 60 °C |
Pliki do pobrania
0017_18_22 - Rura sztywna RSV, RCV przyłączeniowa - Karta produktu -
m/download/20870729/0017-18-22-rura-sztywna-rsv-rcv-przylaczeniowa-karta-produktu.pdf [308.31 kB]
Karta_prod_Rury_RSV_RCV_Nr_0017_18 -
m/download/16622730/karta-prod-rury-rsv-rcv-nr-0017-18.pdf [250.70 kB]
17,18 - RURY RSV i RCV - Deklaracja PL -
m/download/21311146/17-18-rury-rsv-i-rcv-deklaracja-pl.pdf [1.22 MB] Produkty z tej samej kategorii co RURA PRZYŁĄCZ.SZTYWNA CZARNA RCV 75/61 06.63
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135