Polecane
Cena: |
6,19 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,19 |
zł netto |
Cena: |
7,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: PESZEL RURA GIĘTKA KARBOWANA BEZHALOGENOWA RLSGHF Z PC/ABS 34/29 320N (50MB) 03.76
Rury giętkie, karbowane RKLGHF z PC/ABS (białe, bezhalogenowe) przeznaczone są do wykonywania instalacji w miejscach o szczególnym stopniu ochrony przeciwpożarowej (obiekty użyteczności publicznej) oraz instalacji narażonej na bardziej ekstremalne warunki atmosferyczne. Rury RKLGHF produkowane z modyfikowanego PC/ABS są rurami uniepalnionymi, samo gasnącymi, (V- 0 według UL 94), nie rozprzestrzeniającymi płomienia o zwiększonej wytrzymałości na udarność w niskich temperaturach.
Parametry techniczne: PESZEL RURA GIĘTKA KARBOWANA BEZHALOGENOWA RLSGHF Z PC/ABS 34/29 320N (50MB) 03.76
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Certyfikat Lloyd's Register TA | nie |
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Bezhalogenowe | tak |
| Certyfikat CSA | nie |
| Certyfikat DIN EN 61386-23 | nie |
| Certyfikat Lloyd’s Register TA | nie |
| Certyfikat LUL/british standard | nie |
| Certyfikat NF F 16-101 | nie |
| Certyfikat UR | nie |
| Certyfikat UTAC | nie |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Inne |
| Materiał osłony | Bez osłony |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Ognioodporność zgodnie z UL94 | Inne |
| Olejoodporność | tak |
| Podatność na zginanie | Elastyczny/giętki |
| Powłoka wewnętrzna poślizgowa | nie |
| Rozmiar nominalny w calach | Inne |
| Rozprzestrzeniające płomień | tak |
| Średnica nominalna | 34 mm |
| Średnica wewnętrzna | 29 mm |
| Średnica zewnętrzna | 34 mm |
| Wytrzymałość na ściskanie | 320 N |
| Z pilotem | nie |
| Z rozcięciem wzdłużnym | nie |
| Zakres temperatury pracy | -15 - 105 °C |
| Zamykane (dwuczęściowe) | nie |
Pliki do pobrania
0013_14 - Peszle PC-ABS - Karta produktu -
m/download/16622309/0013-14-peszle-pc-abs-karta-produktu.pdf [243.94 kB]
13,14 - PESZLE PC_ABS - Deklaracja PL -
m/download/21310453/13-14-peszle-pc-abs-deklaracja-pl.pdf [477.15 kB] Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135