Polecane
Cena: |
103,23 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
103,23 |
zł netto |
Cena: |
126,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
126,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: ROZDZIELNICA NATYNKOWA SRn-24 (N+PE) 014.31
Rozdzielnica natynkowa stosowana jest, gdy nie ma możliwości jej zabudowy w otworze wnękowym. Poszczególne modele różnią się od siebie wielkością, stopniem ochrony IP, klasą izolacji, a także kolorem. Produkty zapewniają łatwy sposób montażu, bez względu na rodzaj podłoża, na którym są instalowane.
Parametry techniczne: ROZDZIELNICA NATYNKOWA SRn-24 (N+PE) 014.31
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9003 |
| Z płytą montażową | tak |
| Głębokość | 95 mm |
| Głębokość wbudowania | 0 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 90 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 2 |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Przycisk |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 298 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | tak |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | tak |
| Wysokość | 397 mm |
| Z zamkiem | nie |
Produkty z tej samej kategorii co ROZDZIELNICA NATYNKOWA SRn-24 (N+PE) 014.31
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135