Polecane
Cena: |
94,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
94,02 |
zł netto |
Cena: |
115,65 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
115,65 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: ROZDZIELNICA PODTYNKOWA RP-24 FALA (N+PE) 014.20
Rozdzielnica podtynkowa stosowana jest w specjalnym do tego przygotowanym otworze wnękowym. Poszczególne modele różnią się od siebie wielkością, stopniem ochrony IP, klasą izolacji, a także kolorem. Produkty zapewniają łatwy sposób montażu.
Parametry techniczne: ROZDZIELNICA PODTYNKOWA RP-24 FALA (N+PE) 014.20
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9003 |
| Z płytą montażową | tak |
| Drzwi przepuszczające sygnał | tak |
| Głębokość | 95 mm |
| Głębokość wbudowania | 85 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 81 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 2 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | tak |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Rodzaj drzwi | Podwójny |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Przycisk |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość | 310 mm |
| Szerokość wbudowania | 295 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | tak |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | tak |
| Wysokość | 404 mm |
| Wysokość wbudowania | 385 mm |
| Z zamkiem | nie |
Produkty z tej samej kategorii co ROZDZIELNICA PODTYNKOWA RP-24 FALA (N+PE) 014.20
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135