Polecane
Cena: |
368,79 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
349,80 |
zł netto |
Cena: |
453,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
430,26 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica modułowa 4x12 natynkowa IP65 Vector VE412SN HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2776908/0/hager_VE412SN_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Rozdzielnica modułowa 4x12 natynkowa IP65 Vector VE412SN HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 7035 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | tak |
| Głębokość | 151 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 151 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba rzędów | 4 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | nie |
| Listwa zaciskowa uziemienia | nie |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Odporność na promieniowanie UV | tak |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 310 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | tak |
| Wykonanie pokrywy | Zamknięty |
| Wysokość | 677 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
hager_ve412sn_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 16:37, 221.96 kB]
PDS_VE412SN_3301_pl-PL -
m/download/23408322/pds-ve412sn-3301-pl-pl.pdf [77.28 kB]
6LE004022B -
m/download/23408323/6le004022b.pdf [3.75 MB]
rohs_declaration_VE412SN_en-GB -
m/download/23408324/rohs-declaration-ve412sn-en-gb.pdf [42.11 kB]
DECLARATION_22_3530_10_22 -
m/download/23408325/declaration-22-3530-10-22.pdf [257.02 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica modułowa 4x12 natynkowa IP65 Vector VE412SN HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135