Polecane
Cena: |
305,94 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
305,94 |
zł netto |
Cena: |
376,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
376,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
44 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica modułowa 3x12 natynkowa Patch Panel 3 gniazda 230V volta VA36NWP HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2777051/0/hager_VA36NWP_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Rozdzielnica modułowa 3x12 natynkowa Patch Panel 3 gniazda 230V volta VA36NWP HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9010 |
| Z płytą montażową | tak |
| Drzwi przepuszczające sygnał | nie |
| Głębokość | 96.5 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 92.5 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 3 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | nie |
| Listwa zaciskowa uziemienia | nie |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 305 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Szyna DIN | nie |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 515 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
hager_va36nwp_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 16:20, 238.11 kB]
PDS_VA36NWP_3301_pl-PL -
m/download/23404874/pds-va36nwp-3301-pl-pl.pdf [105.70 kB]
6LE000183C -
m/download/23404876/6le000183c.pdf [3.13 MB]
24PL135_broszura_Volta_www -
m/download/23404879/24pl135-broszura-volta-www.pdf [3.48 MB]
rohs_declaration_VA36NWP_en-GB -
m/download/23404877/rohs-declaration-va36nwp-en-gb.pdf [42.18 kB]
CE_040_010_010_010_040_010B_VOLTA_MULTIMEDIA -
m/download/23404878/ce-040-010-010-010-040-010b-volta-multimedia.pdf [1.80 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica modułowa 3x12 natynkowa Patch Panel 3 gniazda 230V volta VA36NWP HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135