Polecane
Cena: |
55,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
55,89 |
zł netto |
Cena: |
68,75 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
68,75 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Oprawa hermetyczna DAMP PROOF 1500 2xLAMP HOUSING TH-KIT 5x2.5 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Akcesorium | tak |
| Część zamienna/zapasowa | tak |
| Długość | 1450 mm |
| Kolor | Wielobarwny |
| Liczba żył | 5 |
| Nominalny przekrój poprzeczny | 2.5 mm² |
| Rodzaj akcesorium/części | Okablowanie przelotowe |
| Szerokość | 50 mm |
| Wysokość/głębokość | 23 mm |
Pliki do pobrania
asset-13097040 -
m/download/23063411/asset-13097040.pdf [292.27 kB]
asset-13145323 -
m/download/23063410/asset-13145323.pdf [4.11 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa hermetyczna DAMP PROOF 1500 2xLAMP HOUSING TH-KIT 5x2.5 LEDVANCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135