Polecane
Cena: |
222,68 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
222,68 |
zł netto |
Cena: |
273,90 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
273,90 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Oprawa uliczna LED 30W ECO AREA S 2,5 kV 865 3600lm GR LEDV 4058075425354 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 30 W |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z normą IEC 62722-2-1 | 3600 - 3600 lm |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Barwa światła | Inne |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 329 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy B16 | 16 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C16 | 24 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 100 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna oprawy | 120 lm/W |
| Sposób montażu | Nakładany od góry |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 3600 lm |
| Szerokość | 121 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Temperatura barwowa | 6500 - 6500 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM5 |
| Typ połączenia | Inne |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Wysokość/głębokość | 83 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z kablem podłączeniowym | tak |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -30 - +50 °C |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 50000 h |
Pliki do pobrania
asset-10654872 -
m/download/23053598/asset-10654872.pdf [4.18 MB]
asset-11179695 -
m/download/23053596/asset-11179695.pdf [2.90 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa uliczna LED 30W ECO AREA S 2,5 kV 865 3600lm GR LEDV 4058075425354 LEDVANCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135