Polecane
Cena: |
129,13 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
129,13 |
zł netto |
Cena: |
158,83 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
158,83 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
145 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 54 Elektroniczny łącznik/przycisk 4-krotny do sterowania 4 obwodami biały DEW4.01/11 KONTAKT
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Elektroniczny łącznik / przycisk 4-krotny |
| Kolor | biały |
| Typ produktu | moduł |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Instalacja wymaga dodatkowego okablowania |
| Podświetlenie | tak |
| Klasa ETIM | EC002924 Sterownik oświetleniowy |
| Nadruk/Piktogram | symbol krzyżyk |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787867171 |
| Typ opak. jedn. | blister |
| Wys. opak. jedn. | 15cm |
| Szer. opak. jedn. | 10cm |
| Dł. opak. jedn. | 6cm |
| EAN13 opak. | 5902787867171 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 32cm |
| Zużycie energii | < 1 W |
| Max obciążenie | 16 A, Pojedynczy styk 6 A |
| Liczba wyjść | 4 |
| Sterowanie mechaniczne | tak |
Pliki do pobrania
14106,DEW4.01_11 -
m/download/23902429/14106-dew4-01-11.pdf [52.90 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Elektroniczny łącznik/przycisk 4-krotny do sterowania 4 obwodami biały DEW4.01/11 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135