Polecane
Cena: |
17,49 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,94 |
zł netto |
Cena: |
21,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Kieszeń Na Dokumentacje XL3 125 401844 LEGRAND
XL³ 125 - rozdzielnice naścienne o szerokości 18 modułów w rzędzieRozdzielnice od 18 do 72 modułów- Stopień ochrony IP40 - IK09 z drzwiami, IP30 - IK08 bez drzwi- Druga klasa ochronności- Materiał samogasnący odporność na żar 750 °C- Zgodność z normami IEC 60439-3 i IEC 60670-24Kieszeń na dokumentację- Samoprzylepna kieszeń na dokumenty, mocowana do osłony pełnej
Parametry techniczne: Kieszeń Na Dokumentacje XL3 125 401844 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 9003 |
| Głębokość | 39 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Mocowanie samoprzylepne | tak |
| Model | Uchwyt na schematy |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość | 100 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 230 mm |
| Wysokość | 234 mm |
Pliki do pobrania
LGVYAECZTN -
m/download/22633224/lgvyaecztn.pdf [2.15 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Kieszeń Na Dokumentacje XL3 125 401844 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135