Polecane
Cena: |
439,09 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
439,09 |
zł netto |
Cena: |
540,08 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
540,08 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Celiane Ramka Stan Szlachetna 4/5 Modułów 069105 LEGRAND
Akcesoria do montażu pionowego lub poziomego4/5 modułów- Do montażu na uchwytach montażowych o nr ref. 080252- Ramki specjalne do- 1000 W ściemniaczy o nr ref. 067086- Sterownik środowiska oświetleniowego o nr ref. 067209- Punkt dostępowy Wi-Fi o nr ref. 067364/65/66 (dostarczane z ramką montażową)- Termostatów programowalnych o nr ref. 067402/42- System domofonowy o nr ref. 067547- Gniazda golarkowego o nr ref. 067159 (dostarczany z ramką montażową)- 5 kompaktowe sterowanie o nr ref. 067001E/31/02/32- Detektor obecności gazu o nr ref. 067523/24- Detektor przelania wody o nr ref. 067522- Lamp wyjmowanych o nr ref. 067668- Stal szlachetna
Opis serii
Parametry techniczne: Celiane Ramka Stan Szlachetna 4/5 Modułów 069105 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość | 8.5 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Stal szlachetna |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba łączników | 1 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 5 |
| Materiał | Metal |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Szerokość | 171 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 82 mm |
| Wysokość wbudowania | 0 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
a.2791.l[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.25 MB]
a2709a[1].pdf [2022-09-14 13:06, 52.36 kB]
a2854a[1].pdf [2022-09-14 13:04, 66.46 kB]
dane_techniczne_f00578en_01[1].pdf [2022-09-14 13:06, 259.79 kB]
kg657[1].pdf [2022-09-14 13:06, 826.18 kB]
F00578EN-01 -
m/download/22598526/f00578en-01.pdf [259.79 kB]
LGBOHXFUUY -
m/download/22598527/lgbohxfuuy.pdf [658.40 kB]
LGCPSFVLHE -
m/download/22598528/lgcpsfvlhe.pdf [824.93 kB]
LGPYCPVTHH -
m/download/22598529/lgpycpvthh.pdf [888.82 kB]
LGSIUWCZUK -
m/download/22598530/lgsiuwczuk.pdf [1.01 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Celiane Ramka Stan Szlachetna 4/5 Modułów 069105 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135