Polecane
Cena: |
105,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
105,39 |
zł netto |
Cena: |
129,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
129,63 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Trójnik 3x250V, 16A, z wtyczką i przewodem gumowym H05RR-F 3x1,5 - 10m, IP44 D.3174-10 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa kwasowości wg EN 13501-6 | Brak |
| Klasa wytwarzania płonących kropel/cząstek wg EN 13501-6 | Brak |
| Olejoodporny (zgodnie z IEC 60811-404) | tak |
| Rodzaj połączenia zgodnie z IEC 60320, połączenie 1 | Inne |
| Rodzaj połączenia zgodnie z IEC 60320, połączenie 2 | Inne |
| Rodzaj wejścia kablowego połączenia 1 | Prosty |
| Rodzaj wejścia kablowego połączenia 2 | Prosty |
| System złączy wtykowych zależny od systemu instalacji | nie |
| Znamionowy przekrój żyły | 1.5 mm² |
| Stopień ochrony (IP) | IP00 |
| Długość | 10 m |
| Klasa emisji dymu wg EN 13501-6 | Brak |
| Klasa reakcji na ogień wg EN 13501-6 | Brak |
| Kolor powłoki/izolacji | Czarny |
| Liczba żył | 3 |
| Materiał powłoki zewnętrznej | Guma |
| Napięcie znamionowe | 250 - 250 V |
| Odporność temperaturowa | -20 - 60 °C |
| Olejoodporny (zgodnie z EN 60811-404) | tak |
| Połączenie 1 | Wtyczka profilowana |
| Połączenie 2 | Inne |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przewód spiralny | nie |
| Przybliżona średnica zewnętrzna | 8.5 mm |
| Z przewodem ochronnym | tak |
| Z wyłącznikiem (na kablu) | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Trójnik 3x250V, 16A, z wtyczką i przewodem gumowym H05RR-F 3x1,5 - 10m, IP44 D.3174-10 PAWBOL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135