Polecane
Cena: |
14,14 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,63 |
zł netto |
Cena: |
17,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,77 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Gniazdko wtyczkowe z uziemieniem GZ16 IP67 D.3146 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Odstęp pomiędzy otworami w pionie | 38.1 mm |
| Odstęp pomiędzy otworami w poziomie | 38.1 mm |
| Prąd znamionowy wg UL/CSA | 16 A |
| Rozmiar kołnierza pionowy | 59 mm |
| Rozmiar kołnierza poziomy | 51 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Numer RAL | 5005 |
| Częstotliwość znamionowa | 50 - 60 Hz |
| Kierunek wprowadzenia wtyczki | Prosty |
| Kolor identyfikacyjny | Niebieski |
| Liczba biegunów | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał styku | CuZn |
| Model wojskowy | nie |
| Napięcie zgodnie z EN 60309-2 | 230 V (50+60 Hz) niebieskie |
| Prąd znamionowy IEC | 16 A |
| Rodzaj połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wskaźnik położenia styku ochronnego | 6 h |
| Wykończenie powierzchni styku | Stan surowy |
| Zakres napięcia znamionowego | 250 - 250 V |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Gniazdko wtyczkowe z uziemieniem GZ16 IP67 D.3146 PAWBOL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135