Polecane
Cena: |
14,68 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,68 |
zł netto |
Cena: |
18,06 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Gniazdo BETA1, podwójne, 2x2P+Z, IP44, dymne D.3112GG/1 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wyposażenie 3 | Brak |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 48 mm |
| Kierunek montażu | Pionowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba biegunów | 6 |
| Liczba gniazd z przełącznikiem | 0 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Liczba wszystkich gniazd | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 0 mm |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Montaż śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość osprzętu | 130 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wyposażenie 1 | Ze stykiem ochronnym (bolec) |
| Wyposażenie 2 | Brak |
| Wysokość osprzętu | 75 mm |
| Z podświetleniem | nie |
| Znamionowy prąd gniazda | 16 A |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Gniazdo BETA1, podwójne, 2x2P+Z, IP44, dymne D.3112GG/1 PAWBOL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135