Polecane
Cena: |
50,30 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,52 |
zł netto |
Cena: |
61,87 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
59,68 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Oprawa warsztatowa 60W E27 niebieska /H05RN-F 2x0,75 10m/ IP20 D.3032G PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czas pracy z akumulatorem | 0 h |
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | Nie wymagany |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 60 W |
| Stacja dokująca | nie |
| Z hakami do zawieszenia | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Automatyczne zwijanie kabla | nie |
| Barwa światła | Biały |
| Długość | 320 mm |
| Długość kabla | 10 m |
| Do lamp o mocy | 25 - 60 W |
| Klasa ochronności | II |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Napięcie znamionowe | 250 - 250 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 600 lm |
| Szerokość | 96 mm |
| Średnica | 96 mm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 320 mm |
| Z pokrywą ochronną | tak |
| Z przewodem połączeniowym i wtyczką | tak |
| Z uchwytem | nie |
| Z wtyczką CEE (prąd trójfazowy) | nie |
| Z wyłącznikiem | tak |
| Zasilanie | Zasilanie sieciowe |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Źródło światła | Żarówka |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa warsztatowa 60W E27 niebieska /H05RN-F 2x0,75 10m/ IP20 D.3032G PAWBOL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135