Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 32,96 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 232,47 zł brutto
Twoja cena 144,13 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 1 068,81 zł brutto
Twoja cena 694,75 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 158,67 zł brutto
Twoja cena 117,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 297,05 zł brutto
Twoja cena 183,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 92,25 zł brutto
Twoja cena 63,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 104,55 zł brutto
Twoja cena 75,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 409,00 zł brutto
Twoja cena 409,00 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszykaCena: |
112,34 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
112,34 |
zł netto |
Cena: |
138,18 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
138,18 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Obudowa hermetyczna 260 IP65 UV C.1601UV PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Głębokość | 150 mm |
| Głębokość wbudowania | 150 mm |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy / częściowy montaż podtynkowy |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Szerokość | 270 mm |
| Wysokość | 360 mm |
| Z pokrywą uchylną | tak |
| Z szyną montażową | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Obudowa hermetyczna 260 IP65 UV C.1601UV PAWBOL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2 04107brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1 47986brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
16141brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15176brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1 20607brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
31005brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
37 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1 05145brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
41890brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
97105brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
45 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
27989brutto |
|
0 szt |
24h |
|
17 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
57122brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
84696brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
55112brutto |
|
0 szt |
24h |
|
7 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
70843brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135