Polecane
Cena: |
24,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,79 |
zł netto |
Cena: |
30,50 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,49 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Celiane Gniazdo Wtyczkowe Podwójne Z Uziemieniem Do Instalacji W Puszce Pojedynczej 067137 LEGRAND
Gniazda zasilająceMechanizm do wyposażenia w- plakietkę- ramkęGniazdo 2 x 2P+Z 16 A – 250 V~ do instalacji w pojedynczej puszce- Do montażu w puszce pojedynczej przy użyciu pazurków lub wkrętów- Zaciski automatyczne- Dostarczane z uchwytem montażowym i pazurkami- Do wyposażenia w plakietki nr ref. 068647 (biała), 068757 (piaskowa), 068937 (grafitowa), 068947 (tytanowa)
Opis serii
Parametry techniczne: Celiane Gniazdo Wtyczkowe Podwójne Z Uziemieniem Do Instalacji W Puszce Pojedynczej 067137 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do pracy w ciężkich warunkach zgodnie z VDE | nie |
| Liczba aktywnych styków (kwadratowych) | 0 |
| Liczba portów USB-C | 0 |
| Z wbudowanym głośnikiem bluetooth | nie |
| Ze stykiem ochronnym | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do stosowania w warunkach trudnych (wg VDE) | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 38 mm |
| Izolowane | nie |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Kolor | Szary |
| Kolor metaliczny | nie |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba aktywnych styków (okrągłych) | 4 |
| Liczba aktywnych styków (płaskich) | 0 |
| Liczba faz | 1 |
| Liczba gniazd z przełącznikiem | 0 |
| Liczba jednostek | 2 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Liczba portów USB-A | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model | Ze stykiem ochronnym (bolec) |
| Model antybakteryjny | nie |
| Model zamykany | nie |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7016 |
| Obrócona wkładka centralna | nie |
| Ochrona przed prądem przetężeniowym | nie |
| Okrągły styk ochronny | tak |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zatrzaskowy |
| Sposób montażu | Podstawa mocująca do systemu modułowego |
| Styk ochronny | Okrągły |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Z bezpiecznikiem miniaturowym | nie |
| Z funkcją pętli (loop through) | tak |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z mechanizmem wyrzutu wtyczki | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Z oświetleniem ewakuacyjnym | nie |
| Z oświetleniem funkcyjnym | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z przełącznikiem wł./wył. | nie |
| Z repeaterem WLAN | nie |
| Z wbudowanym zasilaczem USB | nie |
| Z zabezpieczeniem przed dziećmi | tak |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie specjalne | Bez specjalnego zasilania |
Pliki do pobrania
b_12_050_17[1].pdf [2022-09-14 13:03, 671.70 kB]
kg668[1].pdf [2022-09-14 13:03, 861.14 kB]
LGAYGQCUXN -
m/download/22610526/lgaygqcuxn.pdf [497.76 kB]
LGHGZINDAM -
m/download/22610527/lghgzindam.pdf [395.31 kB]
LGZYXXVECV -
m/download/22610528/lgzyxxvecv.pdf [2.93 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Celiane Gniazdo Wtyczkowe Podwójne Z Uziemieniem Do Instalacji W Puszce Pojedynczej 067137 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135