Polecane
Cena: |
67,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
65,08 |
zł netto |
Cena: |
82,91 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
80,05 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Gniazdo kombi 16/5, 250VZ IP44 biały 1942 PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba gniazd w standardzie duńskim (z bolcem uziemiającym, typ K) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (typ F) | 1 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/3 (typ F) | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Czułość | Inne |
| Długość kabla | 0 m |
| Głębokość | 155 mm |
| Gniazdo wtykowe CEE 125A | Brak |
| Gniazdo wtykowe CEE 16A | 1x16A 5p 400V |
| Gniazdo wtykowe CEE 32A | Brak |
| Gniazdo wtykowe CEE 63A | Brak |
| Inny osprzęt i/lub puste miejsca | 0 |
| Kolor | Inne |
| Liczba gniazd typu 13 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 15 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 23 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd typu 25 (norma szwajcarska) | 0 |
| Liczba gniazd wtykowych typu duńskiego (bolec uziemiający) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO) | 1 |
| Liczba wyłączników nadprądowych | 0 |
| Materiał styku | CuZn |
| Model wojskowy | nie |
| Rodzaj obsługi | Montaż ścienny |
| Rodzaj podłączenia sieciowego | CEE 16 A |
| Rodzaj zabezpieczenia | Inne |
| Szerokość | 82 mm |
| Średnica przepustu kablowego | Inne |
| Wykończenie powierzchni styku | Stan surowy |
| Wyłącznik różnicowoprądowy | Brak |
| Wysokość | 105 mm |
| Zasilanie / możliwość podłączenia | 1 przewód (rozgałęzienie) |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co Gniazdo kombi 16/5, 250VZ IP44 biały 1942 PAWBOL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135